Hakmar 9 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar 9 Şubat tarihinde satışa sunacak olduğu aktüel fırsat ürünleri belli oldu. Her yeni hafta da yeni ürün ve kampanyalarla müşterilerinin karşısına çıkan hakmar marketlerde bu hafta yüzlerce indirimli ürün sizleri bekliyor. İndirim denilince ilk akla gelen marketler arasında yer alan hakmar marketler zincirinde bu hafta da indirimler bitmek bilmiyor. Özellikle aile ekonomisini düşünen vatandaşların takip ettiği hakmar marketler zinciri yapmış olduğu indirim kampanyaları ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Hakmar her hafta özenle olarak hazırlamış olduğu aktüel ürün broşürlerinde piyasada bulunan kaliteli bir çok ürünü %50’lere varan indirim kampanyaları ile müşterilerinin beğenisine sunuyor. Fırsat takipçilerinin yakından takip etmiş olduğu Hakmar bulunduğu bölgelerde en çok tercih edilen marketler arasında yer alıyor. 9 Şubat Hakmar aktüel ürün kataloglarında bulunan fırsat ürünleri sayesinde ihtiyacınız olan bütün ürünlere çok cazip fiyatlarla sahip olabilmeniz mümkün.

Hakmar 9 Şubat 2017 gününe özel dikkat çeken indirimli ürünler ise: Fakir Lucky Dik Süpürge 99,90 TL, Bisiklet Yaka Bay Kazak 16,95 TL, Fakir Trinity Blender Set 89,95 TL, Singer Smart Dikiş Makinesi 289,90 TL, Penye Kilim 24,95 TL, Fakir Scarlet Saç Kurutma Makinesi 39,90 TL, Elite Gold Battaniye 79,95 TL, Kapaklı Tencere 15,90 TL, Bay Kemer 9,95 TL, Kahvaltılık Set 19,90 TL, Ahşap Raf 12,90 TL, Spor Aletleri 22,95 TL, Kaya Tuzu Doğa Evi 3,95 TL, Ana Kucağı 69,00 TL, Oyuncak Et Bebek 17,95 TL, Yüz Maskesi 8,95 TL, Ahşap Müzik Kutusu 9,95 TL gibi ürünler fevkalade indirimli fiyatlara Hakmar marketlerinde yerini alıyor olacak.

Hakmar indirim günleri için hazırlanmış olan aktüel ürün katalogları karşınızda. Kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara sahip olabileceğiniz tek adres hakmar marketlerde bu hafta birbirinden güzel yüzlerce indirimli ürün sizlerle. Hakmar aktüel de aradığınız bütün giyim, mutfak aletleri, özel bakım ve çocuk oyuncakları gibi birçok ürünü her yeni hafta da çok cazip fiyatlarla bulabilmeniz mümkün. Hakmar 9 Şubat perşembe gününe özel olarak hazırlanmış olan aktüel ürünler kataloğundaki muhteşem indirimli ürünleri ile bu hafta da vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 9 Şubat 2017 Hakmar marketler de satışa sunulacak olan fırsat ürünleri stoklarla sınırlı olup yoğun ilgiden dolayı erken saatlerde tükenebilmektedir. Sizde bu çok avantajlı fırsat ürünlerinden yararlanabilmek için 9 Şubat perşembe günü hakmar mağazalarına uğramayı unutmayın.

Hakmar 9 Şubat 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın