Hakmar 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar marketlerinde 8 Haziran günü satışa sunulacak aktüel fırsat ürünleri belli oldu. Ramazan ayında çeşitli ürünlerde indirime giden Hakmar marketleri müşterilerinin her zaman ki gibi kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla reyonlarında siz müşterilerinin beğenisine sunuyor. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Hakmar mağazası 8 Haziran günü yeni ürünlerle karşımıza çıkacak. Sınırlı sayıda verilen ürünleri sabah erken saatlerde almak isteyen müşteriler mağazaya yoğun ilgi gösteriyor, 8 haziran tarihine özel yayınlanan onlarca çeşit indirimli ürünler reyonlarda sizleri bekliyor. Yaz ayına girdiğimiz şu dönemlerde katalogda yayınlanan ürünler bahçenizde, balkonunuzda gerçekten kullanmanız gereken ürünlerden. Her yerde bulamayacağınız bu ürünler Hakmar mağazalarının müşterilerine özel indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Hakmar 8 Haziran 2017 satışa sunulacak aktüel ürün fırsatlarının bazıları ise; Bisiklet 16 jant 159,00 TL, Zigon Sehba 69,95 TL, Sehpa 14,95 TL, Traş Bıçağı Set Mach 3 Gilette 24,95 TL, Kamp Çadırı 69,90 TL, Büyük Boy Kamp Sandalyesi 34,90 TL, Armada Tay Tüyü Koltuk Çekyat Örtüsü 16,95 TL, Uzayan Hortum 26,90 TL, Parfüm + Deodorant Barcelona 29,95 TL, Bukle Kilim 19,95,Çocuk Koltuk 16,90 TL ve Lisanslı Puzzle 14,95 TL gibi ürünler inanılmaz indirimli fiyatlarla bu hafta Hakmar marketlerinde satışa çıkıyor.

Hakmar marketleri 431 şubesiyle Türkiye’nin her yerine hizmet götürmek için büyüyerek ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Her hafta indirimli aktüel ürün kataloğuna daha fazla ürün eklemeye özen gösteren mağaza, bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmayı başarmıştır. 8 Haziran 2017 Perşembe günü Hakmar marketleri bir çok üründe inanılmaz uygun fiyatlar uyguluyor. Ayrıca çocuklarında çok hoşuna gidecek ürünler siz anne ve babaların beğenisine sunulmuş bulunuyor. Hakmar aktüel ürün kataloglarından en erken haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 8 Haziran 2017 Aktüel Ürün Broşürü

Cevap bırakın