Hakmar 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar Marketleri 4 Mayıs günü müşterilerine sunacak olduğu aktüel ürünler, kampanya ve indirimli fiyatları ile birlikte belli oldu. Milyonların merakla beklediği kampanyalı ürünler çok avantajlı fiyatlarıyla aktüel ürün broşürlerinde yerini aldı. Türkiye geneline yeni yeni yayılmaya başlayan Hakmar, bulundukları bölgelerde güler yüzlü personelleri ve yapmış olduğu indirimlerle en çok ziyaret edilen marketler zincirleri arasına giriyor. 4 Mayıs perşembe günü satışa sunulacak olan ürünlerin tanıtımı için yayınlanan Hakmar aktüel ürünler kataloğu diğer marketlerle kıyaslandığınız da çok daha avantajlı görünüyor. Müşterilerine kampanyaları ile her hafta farklı farklı ürünlerde sürpriz indirimler yapan Hakmar aktüel‘ de bu hafta hangi ürünlere yer verilmiş ve bu ürünlerde ne gibi indirimler uygulanmış bir göz atalım.

Hakmar 4 Mayıs 2017 satışa sunulacak aktüel ürün fırsatlarının bazıları ise: Saç Düzleştirici Tarak 59,90 TL, Su Arıtma Cihazı 399,00 TL, Servis Tabağı 9,95 TL, Porselen Mama Takımı 27,90 TL, Metal Tepsi 3,95 TL, Çöp Kovası Kağıtlık 39,95 TL, Kase Cam Kapaklı 9,95 TL, Bilgisayar Aksesuarları 29,95 TL, Bisiklet 26 jant 299,90 TL, Kaymaz Örtü 24,95 TL, Bay Kot Ayakkabı, Bay Gömlek 17,95 TL, Oyuncak Ambulans 13,95, Metal Bisiklet 34,95 TL, Oyuncak İnşaat 5,95 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

Her hafta indirim günlerinde yayınlanan, vatandaşlar için özenle seçilerek mağazalarda satışa sunulacak olan Hakmar aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Kaliteli ürünlerin özenle seçilip en avantajlı fiyatlara kadar indirim uygulandığı Hakmar mağazalarında bu hafta harika ürünlerde muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Piyasadaki ürünleri çok cazip fiyatlarla raflarında bulundurarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 4 Mayıs 2017 tarihli Hakmar mağazalarında yer alacak olan aktüel ürün broşürlerindeki fırsat ürünleri stoklarla sınırlı olup bu hafta boyunca geçerli olacaktır. Kampanyalı ürünlere sahip olabilmek için acele edin.

Hakmar 4 Mayıs 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın