Hakmar 27 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar 27 Nisan tarihine özel olarak hazırlanmış olan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Milyonların merakla beklemiş olduğu Hakmar 27 Nisan aktüel ürünler kataloğu karşınızda. Yüzlerce kampanyalı fırsat ürününün yer aldığı Hakmar aktüel ürün katalogların da muhteşem fırsat kampanyaları sizleri bekliyor olacak. Her hafta birbirinden güzel kampanyalı ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkan Hakmar dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Her geçen gün hızla büyümeye devam eden Hakmar aktüel ürünler kataloğu geniş ürün yelpazesine yeni ürünler katarak müşterilerine marka seçeneği sunabiliyor. Aynı zamanda da her kesim bütçeye hitap eden Hakmar da bütün temel ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kaliteli ürünleri çok cazip fiyatlarla müşterileri ile buluşturan Hakmar diğer marketlere göre çok daha avantajlı hale geliyor. Aile ekonomisini düşünen vatandaşların vazgeçilmezi olan Hakmar bulunduğu bölgelerde de en çok tercih edilen market zinciri arasında bulunuyor. Bu hafta Hakmar da hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler uygulanmış inceleyelim.

Hakmar 27 Nisan 2017 günü cazip indirimli fırsat ürünler ise: Ayaklı Mangal 29,95 TL, Lüks Izgara 7,95 TL, Çelik Şiş 8,95 TL, Semaver 34,95 TL, Kavurma Saç 17,95 TL, Cam Akvaryum 12,90 TL, Kawai Mini Uydu Alıcı, Blender Set 99,90 TL, Kırılmaz Matara 8,90 TL, Led Ampül 6,90 TL, Yatak Örtüsü 19,95 TL, Pamuklu Kilim 29,95 TL, Bayan Terlik 6,95 TL, Bayan Yüksek Topuk 29,95 TL, Tutuşturucu Jel 5,95 TL, Futbol Topu 7,95 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

Her hafta birbirinden güzel kampanyalı fırsat ürünleri ile birlikte müşterilerinin karşısına çıkan Hakmar aktüel de muhteşem kampanyalı fırsat ürünleri sizleri bekliyor olacak. Fırsat takipçilerinin yakından takip etmiş olduğu Hakmar aktüel de bu hafta kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla satın alabilmenin keyfini sürebileceksiniz. 27 Nisan Hakmar perşembe gününe özel olarak hazırlanmış olan aktüel ürün katalogları sürpriz fırsat ürünleri ile birlikte karşınızda. 27 Nisan 2017 Hakmar aktüel ürünler kataloğunda ki fırsat ürünleri stoklarla ve renklerle sınırlıdır. Çok cazip fiyatlar ve kaliteli ürünleri sayesinde çok fazla ilgi gören Hakmar marketler de kampanyalı ürünler erken saatlerde tükenebiliyor. Sürpriz fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Hakmar 27 Nisan 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın