Hakmar 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar aktüel 25 mayıs ürün broşürlerindeki fırsat ürünleri yayınlandı. Her hafta birbirinden güzel fırsat ürünleri ile müşterilerinin karşısına çıkarak yapmış olduğu kampanyalarla vatandaşları mutlu etmeye devam ediyor. Milyonların merakla beklemiş olduğu 25 Mayıs Hakmar perşembe aktüel ürün katalogları karşınızda. Muhteşem fırsat ürünleri ile birlikte her hafta perşembe günü vatandaşlara indirimli alışveriş yapma imkanı sunarak indirim rüzgarlarına kaldığı yerden devam ediyor. Bulundukları bölgelerde en çok tercih edilen marketler zinciri arasında yer alan, geniş ürün yelpazesi sayesinde de her kesim bütçeye hitap edebilen Hakmar kaliteli ürünleri ucuz fiyatlarla satışa sunarak en çok sevilen marketler zinciri arasında yer alıyor. Bu hafta hangi ürünler var ve bu ürünlerde kadarlık indirimler yapılmış inceleyelim.

Hakmar 25 Mayıs 2017 satışa sunulacak aktüel ürün fırsatlarının bazıları ise: Nevresim Takımı 39,95 TL, Yemekteyiz Set 29,95 TL, Çift Kişilik Pike 17,95 TL, Tek Kişilik Pike 14,95 TL, Erkek Çocuk Takım 14,90 TL, Tenis Raket 19,95 TL, Çelik Termos 39,90 TL, Karnıyarık Tenceresi 29,90 TL, Çatal Kaşık 1,50 TL, Cam Bardak 1,00 TL, Zambak Temizlik Seti 22,90 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

Perşembe indirim günlerinin gözdesi olan Hakmar aktüel ürünler kataloğu muhteşem kampanyalı fırsat ürünleri ile birlikte bu haftada müşterilerini yalnız bırakmıyor. Her hafta yayınlanan aktüel ürünler kataloğu bir hafta boyunca geçerli olduğundan dolayı yoğun ilgi görmektedir. Fırsat takipçilerinin favorisi olan Hakmar marketlerin de bu hafta harika indirimli ürünler, sürpriz kampanyalarla sizleri bekliyor olacak. 25 Mayıs 2017 gününde satışa çıkarılacak olan Hakmar aktüel ürünler kataloğunda bulunan ürünler bu haftaya özel olduğundan stoklarla ve renklerle sınırlıdır. Yoğun ilgiden dolayı erken saatlerde tükenebilecek olan aktüel ürünlere sahip olabilmek için hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Düzenli olarak her hafta yayınlanan aktüel ürünler kataloğundan haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürün Fırsatları

Cevap bırakın