Hakmar 20 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar 20 Nisan aktüel ürünler kataloğunda bulunan fırsat ürünleri belli oldu. Muhteşem kampanyalı fırsat ürünlerinin bir arada yer aldığı Hakmar aktüel de bu hafta hangi ürünler yer alıyor bir göz atalım. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Hakmar marketler müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yapmış olduğu kampanya ve indirimlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Hakmar mağazaların aynı zamanda bulunduğu bölgelerde en çok sevilen marketler arasında yer alıyor. 20 Nisan Hakmar aktüel ürünler kataloğunda ki sürpriz kampanyalı ürünleri incelemeden alışveriş yapmayın. Fırsat takipçilerinin yakından takip etmiş olduğu Hakmar market de bulunan fırsat ürünlerini kaçıran üzülüyor. Her geçen gün geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha eklen Hakmar aktüel müşterilerine marka seçeneği de sunabiliyor. Her kesim bütçeye hitap eden Hakmar marketlerde piyasada bulunan ürünleri çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kalitenin ucuzlukla buluştuğu tek adres Hakmar da bu hafta hangi ürünler yer alıyor ve bu ürünlerde ne gibi indirimler uygulanmış inceleyelim.

Hakmar 20 Nisan 2017 günü cazip indirimli fırsat ürünler ise; Braun traş makinesi 69,95 TL, Cam baskül 24,95 TL, Wok tava 19,95 TL, Cam saklama kabı 11,95 TL, . Oyuncak araba 39,95 TL, Oyuncak tamir masaası 36,95 TL, Kendi evin kendin yap oyuncak inşaat 26,95 TL, Kinetix ayakkabı 19,95 TL, Çocuk ayakkabı 16,95 TL, Masa örtüsü 12,95 TL, Keten pantolon 13,95 TL, , Masa örtüsü 12,95 TL, Keten pantolon 13,95 TL, Bay/Bayan gözlük 24,95 TL, Çocuk gözlük 9,95 TL, Kırtasiye çeşitleri 3,50 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

İndirim günlerinin vazgeçilmezi olan Hakmar marketler bu hafta da adından söz ettirmeye devam ettirecekmiş gibi gözüküyor. Milyonların merakla beklemiş olduğu 20 Nisan Hakmar perşembe günü için hazırlanan aktüel ürünler kataloğu karşınızda. Bu hafta özellikle ev hanımlarına hitap eden Hakmar marketlerde bütün temel ihtiyaçlarınızı çok ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. 20 Nisan 2017 Hakmar aktüel ürün broşürlerinde bulunan kampanyalı ürünler bu haftaya özel olarak hazırlanmakla birlikte stoklarla sınırlıdır. Yoğun ilgiden dolayı erken saatlerde tükenebilecek olan kampanyalı ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Hakmar 20 Nisan 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın