Hakmar 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar Marketleri 18 Mayıs günü raflarında müşterilerine sunacak olduğu indirimli fırsat ürünlerinin habercisi olan aktüel ürün broşürlerini yayınladı. Türkiye’nin belirli bölgelerinde açılarak hızla büyümeye devam eden ve bulunduğu bölgelerde oldukça sevilip benimsenen Hakmar marketler zinciri yapmış olduğu indirim kampanyaları ve sürpriz fırsat ürünleri ile birlikte müşterilerini sevindiriyor. Kaliteden ödün vermeyerek bilinen marka ürünleri yapmış olduğu kampanyaları sayesinde çok uygun fiyatlarla satışa sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Her hafta perşembe günlerini iple çeken fırsat takipçileri takipçileri 18 Mayıs günü satışa sunulacak olan Hakmar aktüel ürünlerini sabırsızlıkla bekliyor. Her geçen gün bünyesine yeni markalar katarak hızla büyümeye devam eden Hakmar bu hafta reyonlarında satışa sunacak olduğu aktüel ürünlerin hangisinden ne kadarlık indirim uygulamış inceleyelim.

Hakmar 18 Mayıs 2017 satışa sunulacak aktüel ürün fırsatlarının bazıları ise: Davul Fırın 124,90 TL, Tenteli Bisiklet 99,00 TL, Pedallı Araba 69,00 TL, Çok Amaçlı Örtü 24,95 TL, Kahve Yanı Bardak 26,90 TL, Plastik Piknik Seti 15,95 TL, Bay/Bayan Eşofman 19,95 TL, Bay/Bayan Kot Pantolon 14,95 TL, Deri Ayakkabı 49,95 TL, Çekmece Dolap Düzenleyici 8,50 TL, Çocuk Desenli Şalvar 5,95 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

Cebini düşünen vatandaşların uğrak yeri özellikle ev hanımlarının gözdesi olan Hakmar marketleri aktüel ürün katalogları karşınızda. Mutfak gereçlerinden temizlik malzemelerine, giyimden oyuncağa kadar aradığınız her şeyi indirimli fiyatlara bulabilecek olduğunuz tek adrestesiniz. Bütün ev ihtiyaçlarını perşembe indirim günlerine saklayan hanımların 18 Mayıs günü için özenle seçilen ürünlerin yer aldığı Hakmar aktüel ürünleri incelemesini tavsiye ediyoruz. Kaliteli ürünleri sürpriz indirim fiyatlarla raflarında bulunduran Hakmar mağazalarında bu hafta muhteşem ürünler sizleri bekliyor. Bir hafta boyunca geçerli olan aktüel ürünler stoklarla ve renklerle sınırlıdır.

Hakmar 18 Mayıs 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın