Hakmar 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar market 15 Haziran tarihli aktüel ürün kataloğunda yer alan fırsat ürünleri belli oldu. İndirim takipçilerinin kısa sürede gözdesi haline gelen Hakmar marketlerinde bu haftada birbirinden dikkat çekici ürünler inanılmaz uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Hakmar aktüel kataloğundaki ürünler diğer marketlerle kıyaslandığınız da çok daha avantajlı görünüyor. Yüzlerce ürünün yer aldığı Hakmar kataloğunda ihtiyacınıza yönelik ürünler çok cazip fiyatlarla sizleri bekliyor. Düşük bütçe ile kaliteyi bir arada bulabileceğiniz Hakmar mağazaları geniş ürün yelpazesi sayesinde vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 15 Haziran tarihinde Hakmar marketler zinciri hangi ürünlerde ne kadarlık indirim yapmış bir inceleyelim.

Hakmar 15 Haziran günü dikkat çeken indirimli ürünler ise; Balkon Kurutmalık 29,95 TL,Saçaklı Halı 19,95 TL, Yatak Örtüsü 169,50 TL, İlk Adım Bebe Ayakkabı 10,00 TL, Retro Tencere Karnıyarık 24,95 TL, Matara Kırılmaz 8,90 TL, , Led Gece Lambası 4,50 TL, Oto Kompresör 27,90 TL, Şarz Kablosu 9,90 TL, El Çantası 16,90 TL, Valiz Bütük Boy 69,00 TL, Şalvar Bayan 17,95 TL, Toz Deterjan Peros 5,45 TL, Plastik Çanta 5,00 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde yeni haftada kampanyalı fiyatlarla satışa çıkıyor olacak.

Hesaplı ve indirimli alışveriş yapmak isteyenlerin tek adresi olan Hakmar marketleri, bu hafta rakiplerine göre çok daha fazla üründe indirime gidiyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada müşterilerine birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri cazip indirim avantajları ile sunuyor. Pek çok çeşit ürünü bünyesinde barındıran ve müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar suna Hakmar marketleri yine en çok tercih edilen marketler zinciri olmaya aday. Hakmar aktüel 15 Haziran günü stoklarla sınırlı olan muhteşem indirimli ürünlere sahip olmak için fırsat tarihi ilk günü en yakın Hakmar mağazalarını uğramayı unutmayın.

Hakmar 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler

Cevap bırakın