Hakmar 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Hakmar Marketleri 11 Mayıs tarihinde reyonlarında satışa sunacak olduğu kampanyalı fırsat ürünlerinin yer aldığı aktüel ürün broşürleri yayınlandı. Her hafta yüzlerce çeşit ürünün indirimli şekilde bir arada yer aldığı aktüel ürün broşürleri günler öncesinden sizlerle. Kısa süre içinde hızlıca büyüyerek vatandaşların gözdesi olmaya devam eden Hakmar, aklınıza gelebilecek bütün ürünlerde kampanya uygulayarak %50 ye varan indirimlerinin yanı sıra aynı üründe çeşit marka seçeneği de sunabiliyor. 11 Mayıs perşembe günü Hakmar marketlerinde bulunan fırsat ürünlerinden satın alabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Diğer marketlere göre çok daha uygun fiyatlarla satışa yaptığı için indirim günlerinde yoğun ilgi olabiliyor. İndirimli ürünlerden faydalanmak isteyen müşterilere acele etmesini tavsiye ediyoruz. Bu hafta hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler uygulanmış bir göz atalım.

Hakmar 11 Mayıs 2017 cazip indirimli fırsat ürünleri ise: Yatak Örtüsü 89,95 TL, Saçaklı Halı 34,95 TL, Yatak Örtüsü+Kalıp Yastık 24,95 TL, Bay Spor Tişört 39,95 TL, Klozet Takımı 42,50 TL, Masa Örtüsü 14,95 TL, Bayan Ayakkabı 14,95 TL, Temizlik Seti 39,95 TL, Tayt Kız Çocuk Takımı 19,95 TL, Kız Çocuk Şalvar 8,95 TL, Mutfak+Banyo Sprey Cif 14,95 TL, Halı Şampuanı 6,95 TL gibi ürünler Hakmar marketlerinde çok uygun fiyatlara müşterilerine sunuluyor olacak.

İndirim rüzgarlarına kaldığı yerden devam ederek bu haf ta da müşterilerine dolu dolu fırsatlarla gelen Hakmar marketler zinciri kaliteyi ucuz fiyatlarla satın alabilmenizi sağlayarak her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine sahip olmaya çalışıyor. Bütün hafta boyunca müşterilerinin istekleri doğrultusunda inceleme yaparak bu ürünlerde indirim uygulayan Hakmar aktüel, her geçen gün ürün deposuna yeni ürünler ekleyerek aktüel ürün broşürlerinde sürekli değişik ürünlere yer veriyor. 11 Mayıs 2017 günü satışa sunulacak olan Hakmar aktüel ürünler de farklı farklı onlarca üründe muhteşem indirim kampanyaları uygulanmakla birlikte her bütçeye uygun ürünler seçilerek vatandaşlara avantajlı alışveriş yapabilme imkanı sunuluyor. Bir hafta boyunca geçerli olan bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olduğundan sabahın erken saatlerinde tükenebiliyor. Her hafta yayınlanan aktüel ürünler kataloğundan günler öncesinden haberdar olabilmek için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürün Broşürleri

Cevap bırakın