Bim 9 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

Bim 9 Haziran Cuma tarihli aktüel ürün kataloğunda evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz yeni ürünler yer alıyor. Bim bu hafta, broşürlerinde yer alan cazip indirimli ürünler ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Muhteşem fırsat ürünlerinin bir arada yer aldığı cazip fırsatlarıyla Bim marketler zinciri vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bim aktüel 9 Haziran bröşüründe bu hafta hangi indirimli ürünler yer alıyor. Pek çok çeşit kaliteli marka ürünün yanı sıra uygun fiyatları sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Bim marketleri bu hafta hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler yapmış bir inceleyelim.

Bim 9 Haziran 2017 günü yoğun ilgi görecek indirimli fırsat ürünler; LG Full Hd 80cm IPS Ekran 799,00 TL, Bisiklet 12 Jant 79,90 TL, LG Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 79,90 TL, Hascevher 5 Litre Çelik Düdüklü Tencere 79,90 TL, Metal Ayaklı Koltuk 34,90 TL, Metal Ayaklı Katlanır Masa 54,90 TL, Çocuk Masası 19,90 TL, Çocuk Sandalyesi 13,90 TL, Banyo Halısı 2’li 29,50 TL, Işıklı Çocuk Eva Terlik 12,50 TL, Sırtlıklık Sandalye Minderi 9,95 TL, Mini Sırt Çantası 9,95 TL, Mini Usb Vantilatör 17,50 TL ve Bayan El Çantası 3,90 TL gibi ürünler cazip fiyatlarla bu hafta Bim aktüel ürün kataloğunda yer alıyor.

Bim hazırladığı aktüel kataloğunda yer alan kaliteli marka ürünler ve uygun fiyatlar ile bu hafta yine yapacağını yaptı. Bim marketler zinciri Türkiye’nin her yerine hizmet götürmek için büyüyerek ürün çeşitliliğini artırmanın yanı sıra müşterilerin isteği doğrultusunda inceleyerek kaçırılmayacak indirimli cazip fırsatları ayağınıza kadar getiriyor. Milyonların merakla beklediği muhteşem ürünlerin yer aldığı 9 Haziran 2017 Bim kataloğunda fırsatlı ürünlere sahip olmak için Bim mağazalarına uğramanız yeterli olacaktır. Her kataloğunda sürprizlerle dolu ürünleri incelemeden alışveriş yapmayın. Yoğun ilgiden dolayı tükenmekte olan indirimli ürünlere sahip olmak için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın.

 

Cevap bırakın